Program unijny dla nowych firm

PC Market firmy Insoft więc dużo podatny program, zarówno dla młodszego biznesu jak oraz dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł kluczowy jest w obszaru kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W ilość rozwoju jednostki można zwiększać ją o inne elementy. PC Market jest łagodnym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie wybierany jest poprzez swoich użytkowników. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla dużych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W wszystkim składniku będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ci to wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi klienci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca umożliwia Ci najniższe ceny. Zazwyczaj będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile bierze Ciż wciąż wpłacić pieniędzy. W każdej chwili program opisze jaką część pieniędzy korzystasz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić mnóstwo momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy skorzystasz spośród usług kolektorów informacji. Samodzielnie i łatwo wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować nalepkę towarową dla swojego składu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla nowych produktów. Dzięki zgodności z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na produkty, to rzecz zaledwie kilku sekund.

Na swym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze pomysły to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Samym z najciekawszych jest program PC-Market.

Spowodowany jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Zajmuje go obecnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Łatwy i popularny w obsłudze, w intuicyjny rozwiązanie pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na inną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego układu zadecydowało kilka czynników. Przede wszystkim jest jednoznaczny, obsługuje wiele ludzi dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością dostępnych na placu urządzeń fiskalnych, a i każdego rodzaju sprzętem, który ważna obejrzeć w fabrykach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.