Ekran dotykowy modecom 1001

GASTRO POS jest programem, który pozwoli na błyskawiczną i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako dużo przystępny plan na placu gastronomicznym cieszy się dużym znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa leczy w praktyki kelnerom również tym jednym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo prostej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje pięknych oraz długotrwałych szkoleń, i bardzo prymitywna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, związana z grubą ofertą funkcji, bardzo dokładnie sprawdzi się w nie chociaż w średnim, pojedynczym lokalu, ale również w sieci gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom i modułom GASTRO POS jest dużo sprawnym systemem, jaki przyjmiemy na targu. W relacje od profilu lokalu, lub stanowi toż bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najwłaściwsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich gości do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu pracy kiedy również owocu jaki generuje. W relacje od stanowiska, można także ustalić widok opcji tak, żebym był on dobrany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, pracodawca ma wstęp do całkowitych możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do wyjątkowych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w dowolnym momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z organizmami hotelowymi i narzędziami do ćwiczeń specjalnych.